„Дехто йде до переможного кінця – до смерті”

Світло із темряви (Частина – 4)

Хлопець тихенько покликав дівчину:

Юкі…ходи сюди, я тебе витягну…”

Акіяма!” – крикнула дівчина. “Чому ти тут?, Ти маєш тікати, але ти знесилений, будь ласка — йди…без мене.” “Немає часу на пусті балачки — я прийшов по тебе Юкі, тому що я чув, коли лежав в лабораторії, розмову командира з його прибічником — тебе хочуть вбити сьогодні опівночі, а вже без трьох хвилин північ…, ходімо вже…” – сказав Акіяма, і взломав замок в дверях ножем.

Вони скоро побігли до виходу, армії не було, вони були на банкеті.

Хахахаха…ой вже північ, хіба не пора вбити дівчину, сер?” – сказав армієць. А командир відповідає: “Хахаха я вже і забув, займися цим зараз, добре?”

Так, я вже йду.” – сказав армієць, і пішов до камери, де мала би бути Юкі.

Акіяма вбив охорону фортеці, і вони вибралися на вулицю.

Армієць побачив що дівчини нема, і замок взломаний, він зразу ж прибіг до командира і сказав це, а командир викрикнув: – “Що!!!???, а де Нел?, він досі в лабораторії?!”. “Ні, його немає, вони втекли…“ – сказав армієць. – ”Чорт забирай!” – закричав командир! “Ну нічого, далеко вони не могли зайти, бо Нел сильно поранений, розпочнемо пошуки рано вранці.”

Акіяма і Юкі сидять біля багаття в печері… “Ми зробили це Юкі, зробили”. – сказав радісно хлопець.

Так”. – засміялась дівчина.

І раптом він відчув сильний біль у правому боці…це була його рана, вона почала кровоточити. “Акіяма!” – скрикнула Юкі.

Це знову, знову кров, знову біль, я не можу цього терпіти…” – простогнав хлопець. Юкі не могла на це дивитися, їй було боляче від цього, бо це вона винна. Дівчина сказала хлопцю лягти. “Я тобі допоможу Акіяма, я дещо знаю в медицині.”

Вона розірвала сорочку, яка була на ньому, і промила рану водою, і приклала лікувальне листя, яке знайшла неподалік, і перев’язала його.

Тепер все буде добре Акіяма, рана не кровоточить…”

Хлопець задивився на дівчину, і сказав: -”Ти теж допомогла мені, тепер я виживу, я це знаю, я знаю для чого я на цьому світі, я живу для тебе Юкі…для тебе…” Юкі сиділа біля нього і дивилася в його зелені пронизливі очі…, Акіяма припіднявся, і вони, двоє, були лицем до лиця, Юкі почервоніла від неочікуваності розвитку подій. Акіяма закрив їй рота своєю рукою, і сказав: -”Тссс…за тобою хтось є…, не рухайся бо злякаєш…”, він зловив велику змію, яка повзла у бік дівчини. Юкі злякано дивилася на це…”Не бійся, вона тобі вже нічого не зробить, я її вбив.” – промовив хлопець. Дівчина полегшено зітхнула. “Ти дуже гарна, Юкі” – сказав Акіяма, і простягнув руку до її лиця… “Твоє волосся темного кольору, як ніч, я радий що ми зустрілися за таких дивних обставин вперше, і ще…”

Юкі промовила: – ”Я також рада…я тебе весь час пам’ятала, Акіяма.” Хлопець приблизився ближче до дівчини, взяв її за руку, але Юкі не могла втриматися бо не було за що зачепитися в печері, і впала на землю, він схилився над нею, і вона відчувала його подих, що він все ближче і ближче. Акіяма поцілував Юкі, це був м’який і ніжний поцілунок…

Я люблю тебе Юкі” – сказав він, і поклав свою руку їй на плече, її червона блузка впала з неї, Юкі була перед ним наполовину без одягу — тільки в топі, і в шортах, вони обоє лежали і цілувалися, їм було добре і легко на душі. Потім вони заснули…

Ніч поступово минала, вже було видно як місяць і сонце зустрілися в небі, все засяяло в променях, все забуяло свіжістю дерев, і поривами вітру.

Тобі вже краще Акіяма?” – запитала його Юкі. “Так, біль наче минув, це завдяки тобі…Дякую…Юкі…” – промовив він. Юкі засміялася. Акіяма каже: “Ми повинні йти все далі і далі Юкі, тому що за нами пошлють армію, повір мені, я їх знаю…, тому ми вже вирушаємо.”

Юкі і Акіяма пішли в гори. Вони повинні дістатися найвищої гори Фудзі, яка сягає 3.700 метрів.

Їхня історія продовжується…

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s