„Дехто йде до переможного кінця – до смерті”

The Prodigy (виконавці)

Liam Paris Howlett

Дата народження: 21 серпня 1971

Місце народження: Braintree, Essex.

Роль в групі: композитор майже всіх пісень Prodigy.

Дружина: Наталі Епплтон

Діти: одна

Ліам – головна людина в групі. Він складає, виконує й записує майже всі пісні Prodigy. Головне місце роботи Хоулетта – його домашня студія. Ліам володіє знаннями класичного фортепіано, а також добре володіє мистецтвом Ді-джеїнгу. Його музична кар’єра розпочалась з ролі Ді-Джея в місцевої хіп-хопової команді “Cut 2 Kill”, яку він згодом покинув, розчарувавшись в хіп-хоп культурі. Після цього він на зароблені на будівництві гроші придбав собі свій перший синтезатор “Moog Prodigy”. Назва цього синтезатора і дала ім’я майбутній групі Ліама. Ліам – великий шанувальник фільмів жахів. Багато треків Prodigy містять семпли з різних фільмів жахів, таких як “Poltergeist III”, (Crazy Man) і ”The Shining “ (The Heat The Energy). У своєму будинку Хоулетт тримає навіть деяку колекцію речей з різних фільмів жахів. З чуток, у вітальні у Ліама є триметровий зелений щур.

Підпис Ліама:

Maxim Reality / Keith Palmer

Дата народження: 21 березня 1967

Місце народження: Peterborough

Роль в групі: МС

Максим – голос групи. Він незмінний ведучий усіх живих виступів Prodigy. Мистецтвом МС Максим став захоплюватися вже з 14 років. Він із захватом спостерігав за виступами свого старшого брата (MC Starkey). З тих пір, Максим став розвивати свій стиль виступу. Голос Максима дуже складно зобразити, так як його вокал по потужності звуку дорівнює приблизно 100 децибел. Максим з дитинства писав музику. Більше того, він вже випустив два сингла: “My Web”, “Carmen Queasy”. Восени 2000 році Максим випустив свій третій сингл “Scheming” та перший соло альбом “Hell’s Kitchen”. Треба зауважити, що в середині 90-х Максим також випустив “white label” “Grim the Reaper”. Але існує всього 500 копій цієї роботи в Лондоні. І дістати їх вважається практично неможливим. Та й Максим сам сказав, що це була всього лише пробна річ, і вона не являє собою нічого цікавого.

Підпис Макса:

Keith Charles Flint

Дата народження: 17 вересня 1969

Місце народження: Braintree, Essex.

Роль в групі: танцюрист, вокаліст

Зріст: 1.70 м

Дружина: Маюмі Кай —>

Кейт – найвідоміша особистість в групі. Кейт – лице Prodigy. Перш за все, це пов’язано з його зовнішнім виглядом і дивною манерою поведінки на сцені. Практично всі частини на тілі у Кейта проколоті і розмальовані різними татуюваннями. На живих виступах групи – Флінт веде себе як псих-маніяк: він всіляко намагається розігріти натовп, іноді навіть обливаючи глядачів водою або плюючи на них. Він навіть якось запропонував підпалити себе на одному з виступів групи, але його, слава Богу, відрадили. У дитинстві Кейт обожнював Pink Floyd і всю британську рок культуру. Про це також свідчить його імідж тих часів: довге волосся, шкіряна куртка. Кейт багато подорожував на своєму мотоциклі і об’їздив величезну кількість різних місць. У 80-ті роки він, як і інші учасники Prodigy, захопився рейв культурою і не пропускав жодної рейв-вечірки. Але, незважаючи на імідж психопата, Кейт дуже добрий і чуйний чоловік. Одне з його улюблених захоплень це – працювати в саду. Але чим дійсно хворий Кейт, так це мотогонками. Мотоцикл для нього – це ВСЕ! Я думаю, всі пам’ятають, як Кейт налякав усіх шанувальників Prodigy, ледь не розбившись на мотоциклі. Це сталося якраз за кілька тижнів до концерту в Пітері.

Підпис Кейта:

Rob Holliday

Роль в групі: гітарист

Роб Холлідей приєднався до Prodigy 16 травня 2005. Він зайняв місце Джима Девіса, який вирішив зайнятися сольною кар’єрою. До Prodigy – Роб виступав у групі “Sulpher”.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s