„Дехто йде до переможного кінця – до смерті”

Татуювання

Древнє мистецтво татуювання

Звичай робити татуювання з’явився давно. Археологи знаходять мумії татуйованих єгиптян і лівійців, які жили за сотні років до нашої ери. Мумій з татуюванням також знаходять в Південній Америці. Багато татуйовані зображення прямо пов’язані з поклонінням язичницьким богам. За даними дослідника Стіва Гілберта, «найраніша з відомих татуювань – це не абстрактний візерунок, а зображення бога Беса. У єгипетській міфології БЕС – бог хтивості і веселощів ».

Нанесення татуювання

Перш ніж робити татуювання, гарненько подумай.

Слід також взяти до уваги, що татуювання можуть завдати шкоди здоров’ю. Лікар Роберт Томсік, доцент кафедри дерматології, каже: «Роблячи татуювання, ви травмуєте шкіру і вводите під неї фарбувальну речовину. Хоча голка проникає неглибоко, кожного разу, проколюючи шкіру, ви ризикуєте занести собі мікроби або вірусну інфекцію. Я вважаю, що татуювання пов’язані з ризиком ». Лікар Томсік також говорить: «При попаданні під шкіру барвника, навіть якщо туди не була внесена жодна інфекція, завжди є ризик виникнення контактної алергії, дерматиту і який-небудь інший алергічної реакції, здатної викликати почервоніння, розпухання або сверблячку».

Незважаючи на те що татуювання навмисно роблять «навічно», існують різні методи її виведення: лазерне видалення (випалювання татуювання), хірургічна операція (вирізування татуювання), абразивне усунення (шліфовка шкіри металевою щіткою з метою зняття епідермісу і дерми), усунення за допомогою солі (просочування татуйованої шкіри спеціальним соляним розчином) і скарифікація (видалення татуювання за допомогою розчину кислоти і створення на її місці шраму). Ці методи дорогі і можуть бути болісними. Значно більше болю людина відчуває при видаленні татуювання лазером, ніж при її нанесенні.

Як роблять татуювання

Процес створення татуювання починається з підбору картинки. Часто клієнти самі не визначившись чого хочуть, і просять майстра запропонувати якісь варіанти. А даремно. Адже носити потім буде не він. Тому до вибору майбутнього тату треба підходити серйозно і усвідомлено. Вибравши або придумавши мотив можна звернутися до майстра. Він намалює або поправить вже наявний ескіз за бажанням клієнта. Потім за допомогою спеціальної копірки малюнок переноситься на тіло. І після цього починається процес татуювання.

Пам’ятайте:

Заходи стерильності: збирати інструмент для татуювання майстер зобов’язаний у присутності клієнта. Всі частини машини повинні бути стерилізовані і стерильно упаковані. Розкривати стерильну упаковку майстер зобов’язаний у присутності клієнта. Перед тим як збирати інструмент татуювальник повинен одягнути рукавички.

Процес: Перед нанесенням татуювання майстер малює зображення. Переводить його на шкіру клієнта. І машиною робить контур, профарбовують гострі й тонкі куточки зображення. Потім машиною профарбовують картинку, завдаючи кольорову фарбу по всіх частинах зображення. Після чого машиною робить тіні, як у живописі, падаючі тіні і власні.

Загоєння, догляд за татуюванням: Від того, як клієнт доглядав за татуюванням залежить якість зображення. Приблизно 50% успіху залежить від догляду в період загоєння. Найпростішим виходом є нанесення крему на ранову поверхню кожні 3-4 години. Для цього найбільше підходять крему: бепантен, бепантен +.

http://video.online.ua/23681/ —(як роблять татуювання)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s